KONST / Litografier / Färglitografi 12376633
nr 1237 6633
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 185/200, bladets mått: 37x60 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:42:34
24/2 22:21:34
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega